04.08.2012 - 21:05
Американскиот таблоид Национал Енкуаиер објавил насловна со никогашната детска ѕвезда Меколи Калкин и тврдат дека некогашниот актер е зависник од...
04.08.2012 - 10:28
Американскиот пејач Стиви Вондер поднесе барање за развод од модната дизјанерка Кај Милард Морис, со која е во брак 11 години.   Портпаролот на...
02.08.2012 - 19:43
Американскиот глумец Меколи Калкин, кој како дете се прослави играјќи во блокбастерите „Сам дома“, има сериозни проблеми со дрогата. Триесет и едно...
02.08.2012 - 09:56
Џенифер Лопез и Каспер Смарт се бесни по објавувањето на медиумските натписи дека младиот танчер е фатен во геј клуб и на егзотична масажа.  ...
01.08.2012 - 09:50
Дејвид Бекам е еден од најголемите фудбалери кои Англија некогаш ги имала, но неговата слава надвор од теренот некогаш засенува се што тој постигна...
31.07.2012 - 08:42
Џастин Бибер напишал и продуцирал песна за својата девојка Селена Гомез, а веста ја потврди раперот Вил.Еј.Ем. во интервју за „Њу Мјусиц Лајв“....
30.07.2012 - 13:36
Верниците во Варшава на 1 август, за време на концертот на Мадона на Народниот стадион, ќе му се молат на Господ да и прости на блудната американска...
30.07.2012 - 11:26
Зад себе има два брака, па не чуди што Бритни Спирс има маки околу организирањето на својата трета венчавка на која инсистира нејзиниот вереник...