06.08.2012 - 11:36
Естела дел Кармен, ќерката на Антонио Бандерас и Мелани Грифит ги вооодушеви со својата убавина сите присутни на хуманитарната забава во Шпанија....
06.08.2012 - 11:30
Српската фолк ѕвезда Драгана Мирковиќ има убедливо најскапи автомобили, а по неа следат нејзините колешки од естрадата Лепа Брена, Цеца Ражњатовиќ,...
05.08.2012 - 16:01
Арнолд Шварценегер во младоста три дена минал во воен затвор. Додека го отслужувал воениот рок, актерот бил казнет поради бегство од касарната за да...
05.08.2012 - 14:53
Денеска се навршуваат 50 години од смртта на легендарната Мерлин Монро, која многумина сеуште ја сметаат за најголемата Холивудска дива и поим за...
04.08.2012 - 21:05
Американскиот таблоид Национал Енкуаиер објавил насловна со никогашната детска ѕвезда Меколи Калкин и тврдат дека некогашниот актер е зависник од...
04.08.2012 - 10:28
Американскиот пејач Стиви Вондер поднесе барање за развод од модната дизјанерка Кај Милард Морис, со која е во брак 11 години.   Портпаролот на...
02.08.2012 - 19:43
Американскиот глумец Меколи Калкин, кој како дете се прослави играјќи во блокбастерите „Сам дома“, има сериозни проблеми со дрогата. Триесет и едно...
02.08.2012 - 09:56
Џенифер Лопез и Каспер Смарт се бесни по објавувањето на медиумските натписи дека младиот танчер е фатен во геј клуб и на егзотична масажа.  ...