12.08.2012 - 22:08
Набрзо откако ја прекина врската со дечкото Омар Киамие, Тамара Еклстоун доби нов додворувач. Станува збор за холивудскиот заводник Мел Гибсон со кој...
12.08.2012 - 21:15
Американскиот актер Леонардо ДиКаприо строго им забранува на своите партнерки да зборуваат за него и за нивниот приватен живот, дури и на роднините и...
12.08.2012 - 16:23
Актерот Жан Клод Ван Дам призна дека имал афера со пејачката Кајли Миног нагласувајќи дека би бил „ненормален да пропушти таква прилика“.  ...
11.08.2012 - 11:25
Американската пејачка Бијонсе снимила видео спот во просториите на Генералното собрание на Обединетите нации кој ќе биде  емитован по повод...
10.08.2012 - 11:28
Во францускиот дом на Анџелина Џоли и Бред Пит се подготвува голема веселба. Подготовките ги интензивираа гласините дека познатата двојка ќе се венча...
09.08.2012 - 13:08
Актерката Џенифер Гарнер потврди дека нејзиниот сопруг Бен Афлек сака уште едно дете.   Гарнер, која третото дете, синот Самуел, го роди во...
09.08.2012 - 11:00
Супер-моделот кој неколку децении важи за една од најубавите модели ја плаќа цената за својата долгогодишна опсесија со надградбата на коса. ...
09.08.2012 - 10:55
Поранешниот маж на починатата поп дива Ејми Вајнхаус, Блејк Филдер Сивил, завршил во болница откако испил опасен коктел од алкохол и наркотици. Сара...