09.08.2012 - 11:00
Супер-моделот кој неколку децении важи за една од најубавите модели ја плаќа цената за својата долгогодишна опсесија со надградбата на коса. ...
09.08.2012 - 10:55
Поранешниот маж на починатата поп дива Ејми Вајнхаус, Блејк Филдер Сивил, завршил во болница откако испил опасен коктел од алкохол и наркотици. Сара...
08.08.2012 - 10:17
Со заработка од 78 милиони долари, пејачката Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи се најплатениот пар на светот. Според магазинот „Форбс“ пејачката има...
08.08.2012 - 09:36
По „Диктатор“, Саша Барон Коен дефинитивно останува во жанрот на комедијата. Човекот кој постигна светска слава преку ликовите на Али Џи и Борат,...
06.08.2012 - 12:39
Според пишувањата на таблоидот „Сан“, холивудскиот актер Бред Пит го планира секој можен детал на венчавката со Анџелина Џоли.   Според некои...
06.08.2012 - 11:42
Актерката Натали Портман стапна на лудиот камен. На приватна еврејска церемонија му го кажа судбоносното „да“ на својот вереник Бенџамин Милпид....
06.08.2012 - 11:36
Естела дел Кармен, ќерката на Антонио Бандерас и Мелани Грифит ги вооодушеви со својата убавина сите присутни на хуманитарната забава во Шпанија....
06.08.2012 - 11:30
Српската фолк ѕвезда Драгана Мирковиќ има убедливо најскапи автомобили, а по неа следат нејзините колешки од естрадата Лепа Брена, Цеца Ражњатовиќ,...