10.08.2012 - 10:28
Во францускиот дом на Анџелина Џоли и Бред Пит се подготвува голема веселба. Подготовките ги интензивираа гласините дека познатата двојка ќе се венча...
09.08.2012 - 12:08
Актерката Џенифер Гарнер потврди дека нејзиниот сопруг Бен Афлек сака уште едно дете.   Гарнер, која третото дете, синот Самуел, го роди во...
09.08.2012 - 10:00
Супер-моделот кој неколку децении важи за една од најубавите модели ја плаќа цената за својата долгогодишна опсесија со надградбата на коса. ...
09.08.2012 - 09:55
Поранешниот маж на починатата поп дива Ејми Вајнхаус, Блејк Филдер Сивил, завршил во болница откако испил опасен коктел од алкохол и наркотици. Сара...
08.08.2012 - 09:17
Со заработка од 78 милиони долари, пејачката Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи се најплатениот пар на светот. Според магазинот „Форбс“ пејачката има...
08.08.2012 - 08:36
По „Диктатор“, Саша Барон Коен дефинитивно останува во жанрот на комедијата. Човекот кој постигна светска слава преку ликовите на Али Џи и Борат,...
06.08.2012 - 11:39
Според пишувањата на таблоидот „Сан“, холивудскиот актер Бред Пит го планира секој можен детал на венчавката со Анџелина Џоли.   Според некои...
06.08.2012 - 10:42
Актерката Натали Портман стапна на лудиот камен. На приватна еврејска церемонија му го кажа судбоносното „да“ на својот вереник Бенџамин Милпид....