29.07.2012 - 09:19
Прв пат по објавувањето на веста дека се разведува, Том Круз даде изјава за медиумите.   Иако новинарите „му ги влечеле зборовите од уста“ за...
15.07.2012 - 12:03
Француската крајно десничарска партија – Националниот Фронт ќе ја тужи Маодна откако таа на вчерашниот концерт на Стад де Франс, дифузираше на...
05.07.2012 - 13:24
Еден месец по стапувањето во брак, Метју Меконахи објави дека Камила е бремена со нивното трето дете.   „Среќен роденден Америка, имам уште...
05.07.2012 - 13:21
Новите правила кои ги постави кралицата Елизабета ја посрамиле Кејт Мидлтон. Односно кралицата бара Кејт да не се дружи со двете ќерки на принцот...
05.07.2012 - 13:16
Откако ужива во убавините на Париз, Џенифер Анистон и Џастин никогаш не биле посреќни. Страста ја одржуваа со секс, но идилата ја расипа темата за...
05.07.2012 - 12:53
Една од причините зошто Кејти Холмс го напуштила Том Круз е тоа што не сакала да има однос со своето дете, каков што има Никол Кидман со своите....
05.07.2012 - 10:03
Старлетата Ким Кардашиан во едно свое интревју открива дека многу брзо се вљубува. Кардашиан, која моментално е во врска со раперот Кени Вест, со...
05.07.2012 - 09:58
Српскиот актер Бата Живоиновиќ доживеал мозочен удар. Веднаш е хоспитализиран во болницата за целеброваскуларни болести „Свети Сава“, каде лекарите...